מגנטים לאירועים זיכרונות נפלאים

הטרנד שכבש את עולם האירועים, את החתונות בריתות ובר מצוות הוא צילום מגנטים לאירועים. כיום רחבת הריקודים אינה אותה רחבה ללא מגנטים לאירועים, רגעים שלכאורה נעלמים מן העין הפכו להיות מונצחים רק בזכות מגנטים לאירועים. היתרון האדיר שמבדיל בין מגנטים לאירועים מצילום האירוע על ידי צלם הוא שכל התמונות מודפסות באופן מיידי ומוצגות לראווה וניתן לאסוף אותן בו בעת כבר תוך כדי האירוע.

 

מגנטים לאירועים, הכרת תודה למוזמנים

כאמור האירוע שלנו מחושב ככל שיהיה ומתוכנן לפרטי פרטים, ויחד עם זאת כל התכנון וכל ההכנות הם לא עבורנו אלא עבור האורחים שלנו ועבור הזיכרונות שאנו רוצים לשמור. לכן הדרך שלנו לומר לבני המשפחה, לחברים ולשאר האורחים תודה היא על ידי מגנטים לאירועים. את הדפסת המגנטים מבצעים בו בזמן ממש תוך כדי האירוע. התמונה המודפסת מודפסת על גבי נייר הדפסה קשיח ועבה יותר מהרגיל. לא אחת מוסיפים הדגשה אישית לאורחים שלמעשה מוקירה תודה על הגעתם והשתתפותם באירוע. מגנטים לאירועים הם למעשה החותם שמראה לכולם היכן ביקרתם, אצל מי ומתי, אלו הזיכרונות האמיתיים שנשארים לאורך זמן, זמינים וגלויים על דלת הכניסה (דלת מתכתית) או לרוב על גבי דלת המקרר. ככל שהמגנטים לאירועים איכותיים יותר כך הם נשארים לטווח ארוך מבלי להתבלות ולהתקלקל

 

אטרקציה שאי אפשר בלעדיה, מגנטים לאירועים

כל אירוע שאנו מתכננים כולל אטרקציות שונות ומגוונות, חלקם משלבים בלונים לאירועים, חלקם זיקוקין וחלקם להקות חיות ששרות על הבמה, את כול האטרקציות האלו ניתן לדחות או לוותר עליהן אולם מגנטים לאירועים הינה אטרקציה שאי אפשר בלעדיה, עצם העובדה שממש בזמן אמת מצולמים האורחים ויתר המשתפים יוצרת את האטרקציה הנחשקת, כיום כמעט בכל אירוע מחפשים האורחים את המגנטים לאירועים, בלעדיהם האירוע כאילו ולוקה בחסר. אם בעבר הלא רחוק היו האורחים ממתינים למנה העיקרית הרי שמגנטים לאירועים הפכו להיות העיקר בכל אירוע. בחירת צלם לטובת מגנטים לאירועים צריכה להיעשות בשיקול דעת והתייעצות עם הצלם עצמו, לרוב כמות המשתתפים תשפיע באופן ישיר על מספר הצלמים באירוע, הסיבה לכך היא שבזמן שהצלם מצלמם עוזרו מדפיס ומכין את המגנטים, אילו היה רק הצלם באירוע עם מספר רב של משתתפים הרי שלא היה מספיק לצלם ולהדפיס בו בעת.

מי מאיתנו לא מכיר את שירות תמונות המגנטים באירועים, צילום מגנטים הפך ללהיט שנמצא בכל אירוע, לא מדובר רק על אטרקציה אלא על צורך שהאורחים כבר רגילים אליו, האורחים מכירים היטב את שירות המגנטים ונורא אוהבים להצטלם לתמונות מגנטים לפיכך ובהתאם לזאת ניתן לראות המון אורחים שאוהבים להצטלם לשירות ולקבל את תמונותיהם לאחר מכן על גבי מגנט, מדובר על גימיק ואטרקציה מוצלחים במיוחד ופולארים מאוד בישראל, חובה בכל אירוע.

טופס פניה

אשמח לשמוע ממכם, בכל שאלה בקשה ומחמאה אל תהססו ליצור איתי קשר.

דרכי יצירת קשר

קשר ישיר.
אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
נייד: 052-8111110
אשמח לשמוע ממכם, אל תהססו להתקשר

התחברו אלי גם ב-