בחירת אולם אירועים

אם אתם נמצאים בשלב של בדיקת אולמות אירועים ברחובות ומחפשים אחר האולם המושלם לאירוע שלכם, הגעתם למקום הנכון. קודם כל, לפני שאתם מתחילים לסייר בין האולמות השונים, הכינו רשימה של אורחים וקבעו הערכה לכמות האורחים אשר ישתתפו באירוע.

רשימת המוזמנים הזו תצמצם את רשימת אולמות האירועים רק לאולמות אשר יכולים להכיל את כמות האורחים הזו, ותאפשר לכם לבצע בחירה בצורה הרבה יותר קלה. בנוסף, החליטו מראש על כמה תאריכים המתאימים לקיום האירוע, ופנו אך ורק אל אולמות הפנויים לקיום אירוע באחד או יותר מהתאריכים הללו.

קריטריונים לבחירת האולם המתאים

לאחר שהגדרתם כמות מוזמנים ותאריך מועדף, יהיה לכם הרבה יותר קל לבדוק אולמות אירועים ברחובות שונים ולבצע את הבחירה באולם המתאים לכם ביותר. כאשר אתם בודקים את האולמות, עליכם לבדוק את הקריטריונים הבאים, אשר עשויים להשפיע על הצלחת האירוע שלכם ויש להתחשב בהם בעת הבחירה באולם אירועים אחד מבין כל אותם אולמות אירועים ברחובות:

  • התאמה לכמות האורחים – לכמות אורחים קטנה אל תבחרו באולם גדול מידי, ולהפך. בקשו לראות תמונות של סידור האולם בהתאמה לכמות האורחים שיש לכם, וכך תוכלו להיות בטוחים כי הוא מתאים לכמות כזו של אורחים ולא תהיה בו צפיפות, או תחושה של אולם ריק.

  • התאמה לעונת השנה – בחורף לוודא שיש חימום ובקיץ לוודא שיש מיזוג מתאים.

  • הגיעו לאירוע הנערך באולם – כדאי לבחון אולם אירועים בזמן שנערך בו אירוע, מה שיאפשר לכם לבחון טוב יותר את האולם, השירות של הצוות בו, העיצוב של המקום בשעות הערב וכל פרמטר נוסף.

  • בדקו את הקייטרינג – במידה ולא מדובר בקייטרינג חיצוני, אלא בקייטרינג של האולם, בדקו היטב את התפריט ואת המנות. אל תוותרו על ארוחת טעימות שתאפשר לכם להיות בטוחים באיכות האוכל ומרכיביו. במידה ומדובר בהגשה במזנון (בופה), בדקו את איכות השירות של הממונים על העמדות השונות, את המהירות של הכנת המנות ואת המגוון המוצע לאורחים.

  • בדקו את אנשי הצוות – בדקו היטב את אנשי הצוות המועסקים במקום. בחירה של אולם אירועים המעסיק אנשי צוות אדיבים, חייכנים ומקצועיים יכולה להשפיע בצורה חיובית על האירוע שלכם ולאפשר לאורחים שלכם ליהנות בו באופן הרבה יותר טוב.

  • התאמה לסוג האירוע – בדקו כי במקום ניתן לקיים את סוג האירוע שאתם מתכננים. אם מדובר בחתונה – בדקו כי קיימת חופה, אם מדובר באירוע עסקי – בדקו כי קיים מקרן, מסכי תצוגה ואמצעים דומים, אם מדובר בברית – בדקו כי קיים כיסא לסנדק וכדומה, מה שיאפשר לכם לקיים את האירוע במקום מבלי לדאוג לפרטים טכניים רבים מידי.

 

טופס פניה

אשמח לשמוע ממכם, בכל שאלה בקשה ומחמאה אל תהססו ליצור איתי קשר.

דרכי יצירת קשר

קשר ישיר.
אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
נייד: 052-8111110
אשמח לשמוע ממכם, אל תהססו להתקשר

התחברו אלי גם ב-