מקום לבת מצווה

אם בעבר היה נהוג להשקיע רק בעריכת אירועים כגון חתונות הרי שכיום גם אירועים לצעירים הפכו להפקות של ממש. במיוחד הדברים אמורים באירועי בת מצווה, אירועים מכוננים שמסייעים לכל צעירה לזכות בחוויה של ממש גם מבחינה אישית וגם מבחינה חברתית.

 

אם נודה באמת, אירוע מושקע חשוב גם להערכה העצמית ולכן, חשוב לבחור נכון את המקום שבו תתקיים בת המצווה לגם לשים לב לכל האטרקציות שישולבו באירוע. בשורות הבאות נבין כיצד כדאי לבחור מקום לבת מצווה בצורה נכונה.

מועדון או אולם

מי שלא ממש מעודכן בעולם האירועים של היום אולי יהיה סבור שהפקה של בת מצווה יכולה להסתפק באולם אירועים. אמנם, אין ספק שיש אולמות אירועים ראויים שניתן לקיים בהם חגיגת בת מצווה מיוחדת ואפילו יוצאת דופן אבל יש גם לא מעט אפשרויות אחרות. בין האפשרויות הנוספות שיכולות להוות מקום מתאים לבת מצווה ניתן למצוא גם מועדונים מיוחדים לצעירים וצעירות, גני אירועים נחשבים ואפילו מסעדות שמציעות אירועים סגורים עם אטרקציות משולבות.

חשוב לשים לב שלא רק הבחירה במתחם ראוי תבטיח אירוע ראוי לשמו. מלבד מתחם מתאים ומקום לאירועים חשוב לא פחות לשים דגש על האטרקציות שניתן לשלב במהלך בת המצווה.

אטרקציות שוות לאירוע מושלם

מקומות ייעודיים לבת מצווה שונים אלה מאלה לא רק בגודל ובפאר שלהם אלא גם במגוון האטרקציות שניתן לשלב תוך כדי האירוע (עם או בלי תוספת תשלום). בין האטרקציות ניתן למצוא:

  • קבלת פנים מפוארת, עם נגנים מקצועיים, זמרים או רקדניות.

  • עמדות עם כיבוד מיוחד, בסגנון של קרנבל או בסגנונות אחרים. ניתן להוסיף למשל עמדות של מתוקים, עמדות של צמר גפן מתוק ונקניקיות, עמדות של קוקטלים לילדים ונוער ועוד.

  • ברכות מצולמות – תא עם מצלמה שבו משאירים האורחים ברכה מצולמת למזכרת. יש גם אפשרות לצילומי מגנטים שניתנים למוזמנים כמתנה.

  • פינות משחק מגוונות – משחקי ווידאו, משחקי אתגר ותחרות, פינות איפור מקסימות ועוד. ניתן לשלב גם קריוקי, משחקי משימות לקבוצות ועוד.

אין ספק שהבחירה במקום זה או במקום אחר צריכה להתבסס עם על האווירה הכללית של המקום, העיצוב, התאורה, מערכת ההגברה, רחבת הריקודים ובכלל – הליווי המקצועי שניתן על ידי מנהל אירועים מנוסה.

תקציב ואווירה

אי אפשר לנתק את הבחירה במקום לבת המצווה מהתקציב המשפחתי. כאשר עורכים את התחשיב כדאי לקחת בחשבון גם את שאר הדברים שרוצים וזקוקים להם (צלם, תקליטן, מאפרת) ויש לשים לב שחלק מהמקומות מציעים שירותים נלווים ללא תוספת תשלום או במחיר משוכלל נוח במיוחד.

חשוב לשים לב שלא חייבים לחרוג מתקציב שפוי בכדי למצוא מקום מושלם עם אווירה מצוינת. בזכות האפשרות להשוות מקומות שונים, בזכות האפשרות לשלב בין אטרקציות שונות ניתן בהחלט להפיק אירוע ראוי לשמו, במקום נחשב ולקבל בת מצווה שהיא חוויה של ממש.

טופס פניה

אשמח לשמוע ממכם, בכל שאלה בקשה ומחמאה אל תהססו ליצור איתי קשר.

דרכי יצירת קשר

קשר ישיר.
אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
נייד: 052-8111110
אשמח לשמוע ממכם, אל תהססו להתקשר

התחברו אלי גם ב-