מסיבת רווקות – עיצוב ותפאורה

בואי נודה באמת ונסכים שתכנון מסיבת רווקות זה לא באמת פרויקט כיפי או פשוט במיוחד. למעשה, זהו אחד האתגרים הגדולים שיש, משום שאת צריכה לקחת בחשבון לא מעט פרטים. את צריכה לתכנן אירוע שיתאים לכלה, אבל שגם החברות שלה יהנו ממנו.

את צריכה לתכנן תפריט שיתאים לכל המשתתפות, גם לצמחוניות, לטבעוניות, לשומרות הכשרות ולאלו שפשוט רגישות לגלוטן. את גם צריכה לבחור מקום שיתאים לכולן, בין אם הן מגיעות מהמרכז ובין אם הן גרות בבאר שבע. בקיצור, יש לך לא מעט עבודה לעשות, ויש פרט אחד שלפעמים נשכח קצת אבל הוא חשוב לא פחות מהאחרים, וזהו נושא העיצוב של המקום בו תתקיים המסיבה. אם כן, בתוך כל המשימות שיש לך, השאירי מעט זמן פנוי כדי לתכנן ולעצב את המקום, ולדאוג לקישוטים ולבלונים למסיבת רווקות.

 

רעיונות שיכולים לעזור

רגע לפני שאת מחליטה להתקשר למפיקת אירועים או למומחים שונים בפאנג שוויי כדאי שתעצרי, תירגעי ותביני שהשד לא כל כך נורא. למעשה, הוא די פשוט. אם המסיבה מתקיימת אצלך בבית (או בביתה של אחת החברות האחרות של הכלה) כל מה שאת צריכה זה פשוט לבחור קו עיצובי מסוים, ולהיצמד אליו. מאחר ומדובר במסיבת רווקות, הצבעים המרכזיים והמתאימים ביותר הם לבן, אדום ו/או ורוד, אלא אם הכלה מאוד אוהבת צהוב, למשל, ואת רוצה לעצב את האירוע בהתאם. כעת, כשאת יודעת לאילו צבעים את נאמנה, אפשר להתמקד קצת יותר. בלונים למסיבת רווקות יכולים להגיע בשלל צבעים, גדלים וצורות, כך שאם תרצי לרכוש בלונים בצורת לבבות, כוכבים או אפילו אברי מין (כיאה למסיבות רווקות שבהן זה הקונספט, כמובן) – תוכלי למצוא גם את החלופות הללו. למעשה, בלונים למסיבת רווקות הם פתרון מושלם גם אם המסיבה מתקיימת בצימר, במסעדה או במועדון לילה, שהרי בלונים תופסים תשומת לב רבה ויוצרים אווירה חגיגית מאוד, לא משנה איפה הם נמצאים.

 

נצמדים לקונספט

לאחר שבחרת צבעים כלליים ובהתאם לזה גם רכשת בלונים למסיבת רווקות, כדאי להיצמד לקונספט הכללי גם ביתר הפרטים. למשל, אם את רוכשת כלים חד פעמיים לקראת ארוחת הערב, את בוודאי רוצה להשקיע בציוד איכותי וקשיח יותר, ובחנויות המתמחות תוכלי למצוא שלל עיצובים של כלים חד פעמיים בצבעים הרלוונטיים. חשבי על כל הפרטים הקטנים מראש והצטיידי בצלחות, בכוסות, בסכו"ם ואפילו במפות ובמפיות שיתאימו לצבעים שישלטו במסיבה. מעבר לזה, לצד הבלונים את יכולה לתלות שלטי ברכה (קנויים או עשויים על ידי הבנות), לפזר עלי כותרת או לתלות שרשראות הוואי שניתן יהיה להניח גם על הצוואר כשהמסיבה תהפוך למוזיקלית והבנות יתחילו לפזז. אין ספק, זה פרויקט ולא מעט עבודה מחכה לך, אבל אם תפעלי נכון ובצורה מחושבת, זה פשוט ייצא מושלם.

טופס פניה

אשמח לשמוע ממכם, בכל שאלה בקשה ומחמאה אל תהססו ליצור איתי קשר.

דרכי יצירת קשר

קשר ישיר.
אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
נייד: 052-8111110
אשמח לשמוע ממכם, אל תהססו להתקשר

התחברו אלי גם ב-