אמני בלונים מיהם?

עיצוב בלונים

אמני בלונים הם אמנים המעצבים אלמנטים שונים ומשונים מבלונים בלבד. לא כל אמני הבלונים עושים את אותו הדבר כאשר חלק מהם אחראים על עיצוב אינסטלציות גדולות וקטנות ממדים עבור תערוכות ומיצגים שונים ברחבי העולם ואחרים מעצבים אלמנטים שונים עבור כל מיני סוגים של אירועים. הרבה מאוד אנשים מניחים שבלונים וכל מה שקשור בהם מיועד עבור ילדים. הנחה זו אינה מדויקת כלל, בייחוד כאשר מדובר בעיצוב בלונים.

ניתן לעצב אלפי אירועים עבור מטרות שונות באמצעות בלונים בלבד, כזה שאינו קשור לדקורציה או לקישוטים שאנחנו רגילים לראות תמיד בימי הולדת, חתונות ועוד. עיצוב בלונים יכול לקחת את אורחי האירוע למחוזות חדשים לכמה שעות כאשר החלל מעוצב באלמנטים רבים ושונים מבלונים בלבד. עיצוב בלונים לאירועים שונים נחשב לעיצוב יוצא דופן ומיוחד במינו. אירוע כזה מתכננים בקפידה כאשר אמן או אמנית הבלונים מקבלים מכם תקציר המתאר את מי שחוגג, את האורחים המוזמנים ויחד אתכם מתאימים את הנושא אל האירוע. בשורות הבאות אפרט על מה אפשר לעצב מבלונים ולאילו אירועים עיצוב כזה מתאים.

איזה אירוע נחגוג על עיצוב בלונים

עיצוב בלונים, גם אם אינכם מתארים לעצמכם, אכן מתאים לכל סוגי האירועים ולכל הגילאים השונים. אמן בלונים מקצועי ומומחה ידע בדיוק כיצד לעצב את החלל בהתאם לאירוע הספציפי. הנה מאפייני עיצוב בבלונים:

  1. נושא: לכל אירוע המעוצב בבלונים יש נושא או קונספט המוביל את הקו העיצובי של האירוע. נושא לאירוע תלוי במי שחוגג את האירוע. הקונספט יכול להיות דמות נערצת, להקה, תחביב של בעלי השמחה או כל נושא אחר העולה על דעתכם. אמן הבלונים יעצב אלמנטים הקשורים לקונספט בלבד. לצורך הדוגמה אם זהו ילד בן 5 החוגג יום הולדת ואוהב בעלי חיים, החלל יעוצב בצורה של ספארי, גן חיות ויהיו בו אלמנטים רבים של חיות שונות.

  2. גיל: עיצוב בלונים מתאים לכל גיל ולכל סוגי האירועים. אם זו מסיבת רווקות, האלמנטים המעוצבים יהיו קשורים לפרידה מחיי הרווקות, חתונה וכולי. אם זה אירוע חברה, הקונספט יכול להיות התחום בו מתמחה החברה כמו טלפונים ,מחשבים וכולי.

  3. הפעלה/סדנה: ישנם אמני בלונים שמציעים כחלק משרותם להעביר סדנה או הפעלה של עיצוב בלונים לכל האורחים באירוע. ההפעלה כמובן תתאים לנושא ולגיל של אורחי האירוע. הפעלות מטרתן לגרום לשיתוף פעולה וגיבוש של האורחים אין זה משנה אם זה אירוע לחברה, לצוות, למשפחה וכולי.

בחירת אמן הבלונים

אם החלטתם שאתם מעוניינים לערוך אירוע יוצא דופן החושב מחוץ לקופסה, עיצוב בלונים ללא ספק יכול להיות הבחירה הנכונה עבורכם. על מנת לבחור את האמן או האמנית שלכם, עליכם להתרשם מהעיצובים השונים אותם הם מציגים. עיצוב בלונים היא תשוקתם האמתית של אמני הבלונים, הם רכשו ידע וניסיון בסגנונות העיצוב השונים ומטרתם להגשים עבורכם כל רעיון שיעלה על דעתכם.

טופס פניה

אשמח לשמוע ממכם, בכל שאלה בקשה ומחמאה אל תהססו ליצור איתי קשר.

דרכי יצירת קשר

קשר ישיר.
אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
נייד: 052-8111110
אשמח לשמוע ממכם, אל תהססו להתקשר

התחברו אלי גם ב-